Weź udział w programach: Zima pełna nagród.


Nowe szanse na nagrody! Kupuj aktywnie oryginalne materiały eksploatacyjne HP (lista) do drukarek biznesowych (OPS), drukarek konsumenckich (HPS) lub do drukarek Samsung A4. Zakupy za min. 200 zł to voucher o wartości 5% Twoich zakupów. Zakupy już za min. 500 zł to voucher o wartości 10% zakupów.


Już dziś pomyśl o nagrodzie. Możesz odebrać do 12 000 zł w wybranych voucherach m.in: Sodexo, Tesco, Carrefour, Rossmann, Home&You, Douglas, Sephora, Decathlon, GoSport, Empik, BP czy Orlen.

W programach bierze się pod uwagę zakupy dokonane w AB, ALSO, Lama i Tech Data od 3 grudnia 2018 do 28 lutego 2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Zgłaszam firmę do programu
Aby wziąć udział w programie należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.
Partner Handlowy HP

Nazwa firmy:

Ulica:

Kod Pocztowy:

Miasto:

NIP:


Osoba zgłaszająca Partnera Handlowego HP


Imię:

Nazwisko:

Stanowisko:

E-mail:

Telefon:


Uwaga! Nagrody przyznane w Programie dla Partnerów Handlowych HP stanowią przychód z działalności gospodarczej nagrodzonych Partnerów Handlowych HP, który zostanie opodatkowany przez tych Partnerów Handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia programu i realizacji postanowień jego regulaminu. Twoje dane będą również przetwarzane pod kątem marketingowym (np. analiza zgłoszeń). Administratorem danych jest HP Inc Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Szturmowa 2A, 02-678 Warszawa. Kontakt ws. dotyczących ochrony prywatności, gromadzenia i wykorzystywania danych albo ewentualnego naruszenia lokalnych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych jest możliwy na adres e-mail: daneosobowe@celujzhp.pl.
Jeśli złożysz reklamację, Twoje dane będą przetwarzane również w celu rozpatrzenia reklamacji. W tym zakresie administratorem Twoich danych jest organizator programu - Pro Duct By Business Friends Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jankowska 10, 02-129 Warszawa, daneosobowe@celujzhp.pl.
Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Możesz żądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych, ich usunięcia oraz przeniesienia do innego administratora. Możesz również złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Masz także prawo sprzeciwić się przetwarzaniu Twoich danych pod kątem marketingowym.
Jeśli wyrazisz odrębną zgodę (zaznaczysz odpowiednie oświadczenie), Twoje dane będą przetwarzane również w celu przesyłania do Ciebie informacji o kolejnych akcjach promocyjnych dotyczących produktów i usług HP Inc Polska. Zgodę tę możesz wycofać w dowolnym momencie, np. pisząc na adres e-mail: daneosobowe@celujzhp.pl.
Więcej informacji o regułach przetwarzania Twoich danych na potrzeby przeprowadzenia programu znajdziesz w Zasadach przetwarzania danych osobowych.

Zapoznałam/em się z zasadami programów, akcetpuję ich warunki i deklaruję chęć przystąpienia firmy do programów niżej zaznaczonych:
Zasady "Zima pełna nagród z AB"
Zasady "Zima pełna nagród z Also Polska"

Zasady "Zima pełna nagród z Lama Plus"
Zasady "Zima pełna nagród z Tech Data"


.
Chcę otrzymywać na podany adres e-mail lub numer telefonu informacje o kolejnych akcjach promocyjnych dotyczących produktów i usług HP Inc Polska.  
 
© 2018 HP Inc., L.P.